7 Geg

Pavasarėjančią balandžio 28 d. Kauno Simono Daukanto progimnazijoje įvyko 5–8 klasių mokinių integruotų gamtos mokslų bei kitų dalykų projektinių darbų konferencija „Tirk. Atrask. Apibendrink. Dalinkis.“. Ši tradicija mokykloje tęsiasi jau kelerius metus. Ir nors šiais metais savo projektus mokiniai galėjo pristatyti tik nuotoliniu būdu, renginys pavyko puikiai! Mokinių projektinius darbus kuravo gamtos mokslų mokytojai, padėjo išsirinkti labiausiai tinkamas ir patinkančias temas, atlikti tyrimus, surinkti informaciją, konsultavo. Konferencijos dalyvius sveikino progimnazijos direktorė Jekaterina Juknevičienė, kuri džiaugėsi geru organizavimu, mokytojų iniciatyvumu, mokinių kūrybiškumu, išradingumu, pranešėjų drąsa bei tolerancija savo draugams, mokėjimu išklausyti ir patarti. Netrūko ir nuoširdaus vadovės jaudulio. Juk šiais metais nebuvo galima susitikti visiems gyvai, mokykloje, kaip tai vykdavo kasmet, vaikai negalėjo paspausti direktorės rankos ir gauti pelnytą padėkos raštą, paploti savo draugams… Nepaisant nelengvos epidemiologinės situacijos, kuri „įkalino“ už mėlynųjų ekranų, konferencijoje netrūko nuoširdžių šypsenų ir smalsumu degančių vaikų akių.

Skaitykite daugiau: https://www.svietimonaujienos.lt/konferencija-tirk-atrask-apibendrink-dalinkis/