Bendruomenės narių metų apdovanojimo renginys, kurio metu pagerbiami progimnazijos bendruomenei savo darbu nusipelnę nariai, gabiausi mokiniai.

Mokyklos garbė 2017

2017 m. gegužės 26 d. progimnazijoje įvyko penktasis progimnazijos bendruomenės šviesuolių, garsinančių, puoselėjančių bei saugančių Simono Daukanto vardą, pagerbimo renginys „Mokyklos garbė 2017“. Progimnazija mini jubiliejinius metus, todėl nominacijos buvo ne tradicinės, o susijusios su Simono Daukanto gyvenimu ir darbais („Pirmasis žingsnis“, „Tūkstantis žingsnelių“, „Praeities sargas“, „Paslaptingasis skeptras“ ir kitos). Nominacijos keitėsi it kaleidoskope, jas nugalėtojams teikė kviestiniai garbūs svečiai: tarptautinės FIFA kategorijos teisėjas Gediminas Mažeika, krepšininkas Giedrius Gustas, VDU profesorė dr. Irena Buckley, AB „Kauno energija“ atstovas ryšiams su visuomene Ūdrys Staselka, VšĮ „Pasaulio piliečio akademija“ vadovė Indrė Augutienė ir kt. Atminimo dovanos įteiktos labai gerai besimokantiems progimnazijos mokiniams. Metų daukantietį – 7a klasės mokinį Edvardą Mykolaitį – paskelbė progimnazijos direktorė Jekaterina Juknevičienė ir praėjusių metų daukantietė, dabar „Saulės“ gimnazijos pirmokė Paulina Karolina Vasilenkaitė. Šventės dalyvių akis džiugino grupės „Demo kids“ šokėjų pasirodymai, dizaino ir modeliavimo studijos „Stilius“ narės, dainas dovanojo balsingoji Milėja, jaunučių choro „Vaikystės aitvarai“ mažieji dainininkai, studijos „Pirmieji akordai“ nariai. Įsimintiną pasirodymą surengė VDU MA studentai. Iškilmingą vakarą vainikavo šventinio torto fejerverkai. Renginio akimirkos čia.

Mokyklos garbė 2016

Daugiau nuotraukų čia.

Metų DAUKANTIETĖ - Karolina Vasilenkaitė 8a kl.:

Metų ambasadoriai - dainos ir šokio studija DAUKANTUKAI.

Metų iniciatyva - budėtojai Olga Narauskienė ir Kęstutis Paulauskis

Visi nominantai:

Metų atradimas - Fernando Antunez Cid.

Visi nominantai:

Metų įvykis šiltnamis (mokytoja Laima Razbadauskytė).

Visi nominantai:

Metų pradinukas Mantas Mirošničenko 2 b kl.

Visi nominantai:

Metų rėmėjai - 1 c klasės tėveliai Kęstutis ir Alma.

Metų padėka Jolanta Žvirblienė ir Irena Grinkevičienė

Visi nominantai:

Metų mokinė Liepa Žvaliauskaitė 7a kl.