9 Bal

2018 m. balandžio 3 – 5 dienomis, per mokinių pavasario atostogas, Kauno Simono Daukanto progimnazijos mokytojai kėlė savo kvalifikaciją.

Mokykloje svečiavosi lektorė Renata Dudzinskienė, kuri vedė seminarą „Sisteminio mąstymo strategijos, gerinančios mokinių pasiekimus“. Mokytojai plėtojo mokymosi proceso valdymo, mokinių pasiekimų ir pažangos vertinimo kompetencijas. Dirbdami grupėse mokytojai susipažino su metapažintiniais metodais, nes mokytojas turi suprasti, kaip mąsto mokiniai. Lektorė sakė: „svarbu ne ko aš mokau, o ką mano mokiniai turi išmokti.“

Balandžio 5 dieną grupė mūsų mokytojų vyko į Alytaus šv. Benedikto gimnaziją, kur buvo organizuota švietimo inovacijų paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“. Parodoje vyko daugiau kaip 100 renginių mokytojams ir mokyklų vadovams, veikė stendai, buvo pristatytos įvairios ugdymo(si) priemonės, įrankiai ir edukacinės programos. Parodos lankytojai galėjo išbandyti edukacinės platformos galimybes, 3D vizualizacijas, įvairius žinių patikrinimo įrankius, kurti ritmo ir garsų interpretacijas. Visų dėmesį traukė šaunusis robotukas, gebantis ne tik šelmiškai mirksėti akimis, bet ir atsispaudimus padaryti.

Akimirkos ČIA.