31 Kov

GERBIAMI TĖVELIAI,

Sveikinu visus mus su antrąją mokymo(si) diena virtualioje erdvėje! Suprantama, kad perėjimas prie virtualios mokyklos sukėlė nemažai iššūkių ir nuogąstavimų, radosi techninių trikdžių ir kitokių nesklandumų. Aišku, kad jų bus, tai natūralu, svarbiausia – mūsų sutelktumas, bendruomeniškumas tobulinti, taisyti, keisti, kad mokymasis vyktų kokybiškai. Kaip pastebėjo mama Sandra J., šiuo metu visi bandome jaukintis nuotolinį mokymą(si).

Žinokite, kad nuoširdžiai džiaugiamės ir didžiuojamės Jumis, mieli tėveliai, kurie laviruodami tarp darbo ir šeimos įsipareigojimų, teikiate vaikams ir mokytojams pagalbą perkeliant ugdymą į virtualią erdvę. Pasitikime vaikais, sparčiai besimokančiais naudotis kompiuteriu ir sutartomis programomis, ir labai tikimės, kad Jūsų pagalbos ateity prireiks gerokai mažiau.

Nuo kitos savaitės planuojame gerokai padidinti „gyvai“ (online) vedamų pamokų skaičių pradinukams. Tvarkaraštį paskelbsime šį penktadienį. Priminkite vaikams kasdien pasinaudoti konsultacijomis, kurias veda klasės mokytoja nuo 13.15 iki 14.00 val., o nuo 14.00 iki 15.00 val. - budinti mokytoja ir mokytojos padėjėja.

Šį trečiadienį startuoja „Tėvų valanda“. Kviečiame tėvus rūpimais klausimais susitikti su administracija kiekvieną trečiadienį 16 val. per Zoom: https://us04web.zoom.us/j/780277103

Nesijaudinkite, kartu mums tikrai pavyks!

Linkėdama mums visiems geros sveikatos ir ramybės įveikiant iššūkius Jekaterina Juknevičienė