17 Sau

Mūsų progimnazijos vadovų ir mokytojų komanda 2018 m. sausio 15 d. dalyvavo Goethe`s instituto, Fraunhoferio draugijos ir Maxo Plancko draugijos  organizuotos parodos  „Išradėjų šalis – moksliniai tyrimai Vokietijoje“  atidaryme VU bibliotekos mokslinės komunikacijos ir informacijos centre. Parodos dalyvius sveikino Vokietijos ambasadorė ponia Angelika Viets, Goethe`s instituto  vadovas ponas Detlef Gericke, VU bibliotekos generalinė direktorė Irena Krivienė.

Čia  susipažino su stulbinančiais vokiečių  istoriniais atradimais ir šiuolaikinėmis inovacijomis informatikos, energetikos, komunikacijų, transporto, medicinos, optikos ir medžiagų mokslo srityse, susipažino su Vokietijos mokslinių tyrimų institucijomis bei išbandė jėgas  nuotaikingoje virtualioje viktorinoje. Bendravo su mielais projekto „Mokyklos-ateities partneriai“  bičiuliais iš Vilniaus Licėjaus ir kitų Lietuvos mokyklų.

Paroda  keliauja per įvairias pasaulio šalis ir skirta visiems besidomintiems gamtos mokslais. Dėkojame Goethe‘s institutui už galimybę jau sausio 22 d. mūsų progimnazijos mokinių komandai dalyvauti šios parodos edukacijoje.

Akimirkos ČIA