Akademiniai pasiekimai 2016-2017 m.m.

 

Eil. Nr.

Pavadinimas

Dalyvis

Klasė

Mokytojas

Data

Vieta

1.

Projektas – konkursas „Kaunas – ekologiškas miestas: ekologinio ugdymo inovacijos“

Gabrielė Kapčinskaitė

Šeštokų komanda

Septintokų komanda

5b

6b

7a

Laima Razbadauskytė

2016 – 11 – 08

III vieta

III vieta

III vieta

2.

Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų senelių rašinių konkursas „Aš myliu savo senelius“

Greta Ožalaitė

3b

Nida Juozaitienė

2016 m.

Lapkritis

 

Nugalėtoja

3.

Kauno miesto trečių klasių mokinių eilėraščių konkursas anglų kalba „Poetry Competition 2016“

Eiva Kimbirauskaitė

3b

Kristina Labūnaitytė Račkauskienė

2016 – 11 – 11

Padėkos raštas

4.

Pasakų personažo – kiškio konkursas „Šimtas zuikių susirinko“

Meida Kimbiruaskaitė

3b

Nida Juozaitienė

2016 – 11 – 17

Nugalėtoja

5.

Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių konkursas „Laiškas vairuotojui“

Aldas Uzdila

8b

Gražina Kazlauskienė

2016 – 11 – 23

Laureatas

6.

Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių Lego robotų „SUMO“ varžybos

Arnas Stulginskis

Lukas Trukleckas

Martynas Navickas

Arminas Zareckas

5b

5b

5b

5b

Fernando Antunez Cid

2016 – 11 – 24

II vieta

II vieta

III vieta

III vieta

7.

Kauno miesto mokinių tiriamųjų darbų konferencija „Pamilti gamtą per jos pažinimą“

Ieva Kapačiūnaitė

Rugilė Ramonaitė

5c

5c

Laima Razbadauskytė

2016 – 11 – 25

Padėkos raštas

8.

Nacionalinės moksleivių akademijos matematikos olimpiada

Joris Pevcevičius

7a

Laima Daukšytė Koncevičienė

2016 – 11 – 26

II vieta

9.

Kauno miesto moksleivių teisinių žinių viktorina „Būk saugus“

Trečiokų komanda

3b

Nida Juozaitienė

2016 – 12 – 06

II vieta

10.

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų septintų klasių mokinių viktorina „Gamta – žmogui, gamta – ateičiai“

Ignas Laurinaitis

Vaidotas Šlinkšis

Kamilė Vasiljevaitė

Ugnė Černiauskaitė

Dovilė Sabulytė

7a

Laima Razbadauskytė

Irena Grinkevičienė

2016 – 12 – 08

I vieta

11.

Respublikinis kompiuterinių kalėdinių ir naujamečių darbų konkursas „Žiemos fantazija 2016“

Ugnė Bakaitė

Meda Mardosaitė

Goda Dainelytė

Austėja Čepėnaitė

Gabrielė Lukošiūtė

Tautvydas Kliūčius

Lukas Astrauskas

Augustė Gaigalaitė

Rūta Gudauskaitė

Armantė Čeponaitė

Ūla Jonaitytė

Edvinas Graželis

Agilė Lingytė

Dina Gališauskaitė

Austėja Mačytė

Laura Andriuškevičiūtė

Elina Eidukaitytė

Erika Franckevič

Gabrielė Kapčinskaitė

Gertrūda Kupčinskaitė

Justinas Mažeika

Milda Balaišytė

Jogailė Kažemekaitytė

Ieva Kapačiūnaitė

Viktorija Aušiuraitytė

Ieva Baltuškaitė

5 – 6

Zita Budrytė

Dovilė Rudokaitė

2016 – 12 – 20

Diplomai

2015-2016 m.m.

2014-2015 m. m.