17 Spa

Esame laimingi, kad šįmet tarp penkių  Kauno mieste išrinktų  Metų mokytojų – mūsų FERNANDO ANTUNEZ CID.

Tai Mokytojas iš didžiosios raidės, apdovanotas didžiule meile ir pagarba vaikams ir kolegoms, savo darbui. Tai  profesionalumo, atkaklumo, nuoseklumo, kantrybės pavyzdys – pradėjęs praktiškai nuo nulio mokyti robotikos, IT, dabar gali didžiuotis moderniai įrengtu kabinetu, įsigytomis priemonėmis ir mokinių pasiekimais. Laisvu laiku vaikus moko skambinti gitara, subūręs ansamblį. Atsisakęs kelionės į Portugaliją, nes dubliavosi su  Kauno dienų renginiais, o vaikams jau buvo pažadėjęs kartu su jais koncertuoti.  Per pandemiją visiems mokytojams talkinęs (konsultavęs individualiai) įvaldyti Office365. Tai, jog progimnazija „SELFIE – skaitmeninių mokyklų apdovanojimai“ apdovanota visose 7 veiklos srityse ir pripažinta mokykla mentore - didžiulis Fernando kaip projekto vadovo nuopelnas. Tai tik kelios nuotraukos iš MOKYTOJO Fernando profesinės veiklos albumo...

Nepaprastai didžiuojamės, jog tarp nominuotų Kauno miesto „Metų mokytojo 2022“ titului ir mūsų šaunioji pradinio ugdymo mokytoja metodininkė NIDA JUOZAITIENĖ – profesionali, atsakinga, nepaprastai kūrybinga ir novatoriška, daug dėmesio skirianti mokinių aukštesniems gebėjimams ugdyti. Ne tik gilina savo profesines žinias, bet ir geranoriškai dalinasi su kolegomis. Yra jaunesniųjų kolegų mentorė.  Per atostogas keliauja į Europos muziejus, semdamasi idėjų, kaip meną integruoti, tarkim, su matematika. Dirba  ir tarptautinėje Lietuvos-Izraelio gabių vaikų ugdymo programoje „Gifted“, kurią vykdo VDU Švietimo akademija.

Priminsime, kad prieš dvejus metus, kai šalyje buvo įsisukusi pandemija, tarp penkių  Kauno miesto Metų mokytojų  buvo atrinkta mūsų novatoriškoji anglų kalbos mokytoja ekspertė ALMA RIMKEVIČĖ.

Tikriausiai jau supratote,  koks mums didelis džiaugsmas dirbti kartu!

Plačiau čia:  Kauno miesto savivaldybė Kaunas nusilenkė pedagogams: šventiniame koncerte apdovanoti Metų mokytojai