Mokinių laisvalaikio ir užimtumo klubas „DICTUM FACTUM“

Progimnaziją lankantys mokiniai turi galimybę mokykloje praleisti laiką nuo 7 iki 18 val. Toks mokyklos darbo grafikas yra ypač priimtinas mokinių tėvams, nes tėvai gali ramiai dirbti ir rūpintis savo šeimos gerove, nes yra užtikrinti, jog vaikas mokykloje yra saugus. Mokiniai, dalyvaujantys mokinių laisvalaikio ir užimtumo klubo „Dictum factum“ veikloje turi galimybę tobulinti socialinę, pilietinę, asmeninę, mokėjimo mokytis bei kitas kompetencijas.

Mokinių laisvalaikio ir užimtumo kubo „Dictum factum“ tikslas - užtikrinti bei suderinti saugų mokinių funkcionavimą tarp dviejų formaliojo ir neformaliojo švietimų sistemų, atsižvelgiant į vaiko interesus sukuriant efektyviai veikiantį perėjimo tarp abiejų švietimo sistemų mechanizmą, padėsiantį užtikrinti efektyvų asmenybės augimo procesą.

Mokinių laisvalaikio ir užimtumo kubo „Dictum factum“ uždaviniai:

• Sudaryti sąlygas efektyviam mokinio asmenybės augimo procesui formaliojo ir neformaliojo švietimo sistemose;
  • Sukurti įdomios mokyklos modelį, padėsiantį siekti ugdymo kokybės bei geresnių mokymosi rezultatų;
  • Plėtoti verslumo bei tvarios lyderystės ugdymo programas, atsižvelgiant į mokinių individualius poreikius;
  • Skatinti mokinių domėjimąsi gamtos bei inžinerijos mokslų programomis, ugdyti mokinių sveikos gyvensenos bei demokratiškumo įgūdžius;
  • Stiprinti mokinių įgūdžius projektinėje veikloje, plėtojant bendradarbiavimą su organizacijos socialiniais partneriais;
  • Sukurti saugią aplinką, kurioje kiekvienas mokinys galėtų įgyvendinti savo užsibrėžtus tikslus bei nuolatos tobulėti.