24 Rug

Žmonės, laukiantys autobuso stotelėje, yra grupė ar komanda? Į šį klausimą galėtų atsakyti mūsų progimnazijos penktokai, dalyvavę  „Išgyvenimo žygyje“ ir patyrę, ką reiškia dirbti komandoje, kaip mokytis su klasės draugais priimti sprendimus, kaip lanksčiai prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių,  išsakyti savo nuomonę, geriau pažinti vienas kitą ir susidraugauti, susitelkti.

Praktines veiklas visą dieną penktokams vedė profesionalūs A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos psichologai ir savanoriai – mūsų progimnazijos partneriai. Kaip teigia mokiniai, juos motyvuoja galimybė  mokytis kitoje edukacinėje erdvėje su naujais žmonėmis.

Džiaugiamės, jog, atsižvelgdami į tėvų išsakytus pastebėjimus, suplanavome ir galime įgyvendinti  komandai formuotis padedantį įrankį „Išgyvenimo žygis“ projekto „Kokybės krepšelis“ dėka, nes mūsų progimnazijai svarbu ugdyti vienybės jausmą, sutelkti vienam tikslui.