2 Kov

Tyrimais grįstas gamtamokslinis ugdymas

Mūsų progimnazijos gamtos mokslų ir pradinių klasių mokytojai bei svečiai iš Kauno „Varpelio“ pradinės mokyklos vasario 26 d. pradėjo seminarų ciklą „Tyrimais grįstas gamtamokslinis ugdymas įveiklinant gamtos laboratorijas".

Seminarą vedę lektoriai G. Vaidelis ir A. Gutauskaitė supažindino mokytojus su Nacionalinės švietimo agentūros skirtomis priemonėmis pagal projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“bei mūsų progimnazijos papildomai įsigytomis priemonėmis gamtos tyrimams  bei eksperimentams. Lektoriai pasidalijo  idėjomis, kaip įveiklinti laboratoriją. Mokytojai turėjo galimybę patys išbandyti mikroskopus, svarstykles, dinamometrus ir kitus prietaisus ir atliko čia pat pačių sukurtus eksperimentus. Seminaro lektoriai neleido niekam nuobodžiauti, nes gebėjo sudominti net mažiausia, iš pažiūros, nereikšmingiausia gamtos mokymo priemone. Su nekantrumu laukiame seminaro tęsinio!

Tyrimas.gif