2 Kov

VISI POKYČIAI PRASIDEDA NUO TAVĘS

Ar žinote, koks ryšys tarp šachmatų ir mokinių pasiekimų? Ar šachmatai skirti tik išskirtinių gabumų turintiems? O kaip šachmatai gali padėti mokytis spręsti problemas? O mąstyti strategiškai? O ar žinojote, jog tarp mūsų pradinių klasių mokytojų yra puikiai žaidžiančių šachmatais?! Ir mes tik vakar sužinojome. Ir labai tuo džiaugiamės! Taigi, kol mūsų mokinukai atostogauja, smalsūs mokytojai tobulinasi, kaip dirbti dar geriau, kad mokinių pasiekimai tik gerėtų. Vakar progimnazijoje startavo projekto „KOKYBĖS KREPŠELIS“ pagalbos mokytojui programa „Šiuolaikinė pamokos vadyba – kelias į asmeninę mokinio sėkmę“. Seminare „Šachmatai pradinėje mokykloje: būdai ir galimybės mokinių pasiekimams gerinti“, kurį vedė Lietuvos šachmatų mokyklos direktorius Donatas Pilinkus, pradinių klasių mokytojos pačios susipažino ir aiškinosi, kaip aiškiai ir paprastai supažindinti vaikus su žaidimo šachmatais subtilybėmis, kaip ir į kokius dalykus integruoti ir čia pat kūrė užduotis! Laukia dar vienas mokymosi ciklas ir įdomūs pokyčių metai!

Sakmatai.gif