20 Bir

BŪSIMŲ PENKTOKŲ IR JŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI »

Džiaugiamės, jog pasirinkote mūsų progimnaziją ir tikime, jog kartu mes nespėliosime, kokia bus ateitis, o ją sukursime!!! Mokinių, kurie yra kviečiami mokytis Kauno Simono Daukanto progimnazijos penktose klasėse, sąrašas...

8 Bir

Bendruomenės renginys „Mokyklos garbė 2018“ »

2018 m. birželio 7-osios vakaras Kauno Simono Daukanto progimnazijoje ypatingas - pakiliai nusiteikę bendruomenės nariai ir būrys garbių svečių rinkosi į šeštąją progimnazijos šviesuolių šventę „Mokyklos garbė 2018“. Laikas...

5 Bir

Diskusija apie pasaulio lietuvijos vaizdinį »

2018 metų balandžio 25 d. Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje - muziejuje vyko Pasaulio lietuvių universiteto inicijuota diskusija apie pasaulio lietuvijos vaizdinį, ugdoma šiandienos mūsų mokyklose. Dalinamės diskusijos vaizdo...

1 Bir

Džiugi žinia »

Mūsų mokykla išlaikė dar vieną išbandymą – vertinimo komisijos sprendimu pakviesta dalyvauti  Integralaus gamtamokslinio ugdymo programos 5-8 klasėms išbandyme. Sveikinimai bendruomenei! Plačiau skaitykite ČIA.[http://www.upc.smm.lt/naujienos/gamtamokslinis/isbandymas6.php] 

31 Geg

Informacija dėl renginio „Mokyklos garbė 2018" »

Dėl progimnazijos bendruomenėje įvykusios nelaimės renginys „Mokyklos garbė 2018" birželio 1 dieną neįvyks. Apie renginio datą informuosime artimiausiu metu.

28 Geg

14 Geg

Konferencija Kretingoje »

2018 m. gegužės 10 dieną Kretingoje vykusioje konferencijoje „Visos dienos mokykla: paskirtis ir galimybės Kretingos rajone“ progimnazijos vadovė Jekaterina Juknevičienė ir pavaduotojas Aivaras Kunigonis dalijosi patirtimi apie Visos dienos...

10 Geg

Z vaikai »

*Z vaikai* - unikalus projektas, skirtas Z kartai, jos vystymuisi ir laimingai besiformuojančiai asmenybei. Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kur vienoje vietoje Jūs rasite tik įdomiausius ir geriausius būrelius,...

9 Bal

Mokytojų kvalifikacijos kėlimas »

2018 m. balandžio 3 – 5 dienomis, per mokinių pavasario atostogas, Kauno Simono Daukanto progimnazijos mokytojai kėlė savo kvalifikaciją. Mokykloje svečiavosi lektorė Renata Dudzinskienė, kuri vedė seminarą „Sisteminio mąstymo...

29 Kov

1 2 3 4 5 6