„KELIAS PAKLŪSTA EINANTIEMS." (Lizeta)

Džiaugiamės galėdami pristatyti tarptautinį ERASMUS+ KA2 projektą „ENABLE“. Kauno Simono Daukanto progimnazijos pedagogai vieninteliai iš Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų dalyvauja šiame projekte su Italijos, Rumunijos, Švedijos aukštosiomis, vidurinėmis mokyklomis, organizacinio vystymosi ir žmogiškųjų išteklių asociacija, Kauno mokslo ir technologijų parku. Šio projekto tikslas – vykdyti anksti iš švietimo sistemos pasitraukiančių asmenų prevenciją, ugdyti savimonę ir skatinti savarankišką mokymąsi. 95 proc. mokinių mokymosi ir elgesio rezultatų priklauso nuo mokytojų elgesio. Tokia didelė atsakomybė mums – mokytojams.

Rugsėjo 27 d. Kauno mokslo ir technologijų parke vyko konferencija „Ateities mokykla“, kurioje dalyvavo mūsų progimnazijos komanda. Didžiuojamės, kad projektą ir mūsų progimnazijos patirtį Lietuvos bendruomenei pristatė mūsų anglų kalbos mokytoja ekspertė Alma Rimkevičė, projekto Lietuvoje koordinatorė. Konferencijoje gilinome žinias apie naujas kompetencijos, reikalingos šiandienos mokytojui, mokėmės praktiškai taikyti sisteminio mąstymo įpročius ir minčių žemėlapius padedami švietimo ekspertės Renatos Dudzinskienės, kuri sužavėjo savo profesionalumu bei gebėjimu dalintis turimomis žiniomis.

Konferencijoje sutikome daug puikių žmonių, užmezgėme bendradarbiavimo ryšius, dar kartą įsitikinome, kad einame teisingu keliu – MES NESPĖLIOJAME, KOKIA BUS ATEITIS, MES JĄ KURIAME!

ateities mokykla