24 Vas

Džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokyklos 4a klasės mokinės Esteros Dainutytės pasiekimais sportiniuose šokiuose. Mergaitė su savo partneriu 2017 m. Lietuvos sportinių šokių reitinge (jaunučiai II E4 grupėje) tarp 109 porų iškovojo ir šiuo metu užima 1-ąją vietą!!! 2018 m. sėkmingai pradėjo aukštesnėje klasėje ir jau skaičiuoja naujas pergales keliaudami savo tikslo link: 2018 m. jaunučiai II E6; Lietuvos sportinių šokių čempionate ir pirmenybėse 7 vieta;  Kėdainių krašto atvirajame čempionate 1 vieta;  Lietuvos standartinių šokių čempionate ir pirmenybėse 3 vieta; tarptautiniame sportinių šokių konkurse „Kėdainiai Open 2018" - 1 vieta. Palaikome ir linkime sėkmės siekiant savo svajonių! Akimirkos ČIA.