-

2017 m. gruodžio 20-osios šventiškas vakaras „Laiko ratu” į progimnaziją subūrė visus bendruomenės narius. Pageidaujantys išvysti pasirodymus netilpo į salę net per du kartus. Aktų salė tviskėjo ir žėrėjo, ambicingų mokslininkų pastangos kurti laiko mašiną, kad išsipildytų žmonijos svajonės valdyti laiką, buvo palaikomos mažųjų progimnazijos eksperimentuotojų. Į sceną vienas po kito kilo klasių kolektyvai, norintys prisidėti prie mokslininkų sumanymo. Meniški, linksmi, išradingi, vieningi, energingi - tokie mokiniai ir jų tėveliai gali išjudinti net laiko mašiną. O sulėktuvių šokio, atliekamo vidiniame mokyklos kiemelyje, energija įžiebė eglutę. Norite tikėkite, norite ne, bet finalinis šventės fejerverkas - akivaizdus įrodymas, kad laiko mašina pajudėjo.

Renginio akimirkos ČIA.