-

Neišsigandę pirmojo rudeninio lietaus Rugsėjo 1-ąją, Mokslo ir Žinių dieną, gausi ir pasipildžiusi  naujais nariais progimnazijos bendruomenė sugužėjo į mokyklos kiemą. Dorotė su savo draugais – sumanumo ir išminties ieškančia Kaliause, širdies ir jausmų ištroškusiu Medkirčiu, drąsos nekantraujančiu įgyti Liūtu – kvietė visus ieškoti rakto į Žinių šalį. Mokyklos bendruomenę sveikino direktorė Jekaterina Juknevičienė, policijos atstovė Gitana Krivickienė. Naujieji bendruomenės nariai, pirmokai, deklamavo, sprendė raktažodį, ieškojo tiesaus kelio painiame labirinte, skaičiavo ir visiems įrodė, kad verti geltonų plytų keliu žengti į mokyklą. Naujieji mokslo metai - tai  ne tik iššūkis mokiniams, jų tėveliams, mokytojams, bet ir galimybė bendromis jėgomis įveikti visus sunkumus, kliūtis, net ir garso aparatūros trikdžius. Renginio akimirkos ČIA.