-

2017 m. rugsėjo 15 dieną Kauno Simono Daukanto progimnazijos 7 klasių mokiniai dalyvavo XIV mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė 2017“. KTU universitete vykusi tarptautinė mokslo mugė lankytojus stebino renginių įvairove. Vaikai pamatė, sužinojo bei išbandė daug įdomių mokslinių eksperimentų. Stebėjome mikrovaldiklius, susipažinome su realia virtualybe ir virtualia realybe, kūrėme išmanųjį miestą, domėjomės įdomiąja elektronika, dalyvavome šauniuose eksperimentuose, mokėmės gaivinti žmogų, išgirdome sėkmingos karjeros formulę. Visos veiklos buvo įdomios, naudingos, praversiančios ateityje. Mokinius lydėjo Laimutė Leonavičienė, Kristina Labūnaitytė - Račkauskienė, Laima Razbadauskytė, Milda Ratomskienė. Akimirkos ČIA.