8 Kov

Nepaprastai džiaugiamės  partneryste su Goethe‘s institutu – kartu įgyvendiname Vokietijos Federacinės Respublikos Užsienio reikalų ministerijos iniciatyvą PASCH („Mokyklos– ateities partneriai“).

Programos tikslas – skatinti jaunų žmonių domėjimąsi vokiečių kalba, šiuolaikine Vokietija ir jos visuomene, tarpkultūrinių ryšių stiprinimas, pagalba kuriant tarptautinę besimokančiųjų mokyklose bendruomenę.

Šiais mokslo metais mūsų progimnazijai pasisekė jau 2 kartus – mus pasirinko praktikai ir savanorystei!  Prieš šv. Kalėdas išlydėję visų mūsų širdyje pasiliekantį Roberto Heurich, šiandien tariame Willkommen Inga Kühl! Labai Tavęs laukėme! Už tai esame dėkingi Goethe‘s institutui. Už pasitikėjimą, už galimybes plėsti jaunų žmonių kompetencijas, mokytojams kelti kalbinį ir dalykinę kvalifikaciją, bendradarbiaujant, mokantis, dalinantis.