21 Spa

Kauno Simono Daukanto progimnazijoje daug dėmesio skiriama mokinių socialiniam ir emociniam ugdymui (SEU): organizuojami „Išgyvenimo žygiai“, patyriminiai, komandos formavimo, psichikos sveikatos stiprinimo užsiėmimai. Kasmet minima ir Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Šiais mokslo metais spalio 10 dienos rytą visi ateinantys pasitikti drąsinančiomis sentencijomis, šokiu, pakviesti dalintis šypsena. Šventinę atmosferą padėjo sukurti emocijų girliandos, skatinančios jaustis saugiai savo emocijų pasaulyje.

Antrus metus išgyvename pandeminę situaciją. Nelengva visiems. Ypač vaikams svarbu sunkiose situacijose prisiminti save stiprinančius, drąsinančius žodžius, rasti būdų, padedančių gerai jaustis, skirti laiko savo pomėgiams ir pozityviai žvelgti į ateitį. Minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, vaikai žiūrėjo mokyklos psichologių Kristinos Pakalnienės ir Evelinos Palaitytės-Urbonės sukurtą vaizdo įrašą apie emocijas ir psichikos sveikatos stiprinimo būdus.

Skaitykite daugiau: https://www.svietimonaujienos.lt/pasauline-psichikos-sveikatos-diena-2/