10 Sau

Daugiau kaip tris dešimtmečius pradinių klasių mokytoja dirbanti Nida Juozaitienė savo darbą vadina nuolatine kūryba, todėl nestebina, kad mokydama vaikus matematikos ji kalba ne tik apie skaičius, bet ieško sąsajų su menu.

Dirba mokykloje, kurią ir pati baigė

Žmogus planuoja, Dievas juokiasi. Šią frazę puikiai žino Nida. Nors pradėdama mokytojos kelią tikėjo, kad tikrai visą gyvenimą nedirbs vienoje ir toje pačioje mokykloje, jau 33-ečius metus ji ugdo Kauno Simono Daukanto progimnazijos, kurią ir pati yra baigusi, pradinukus.

„Patirtis – didžiulė, ir visa mano, – juokiasi mokytoja, ji pridūrę, kad savo darbą labai gerbia, myli ir kitokio net neįsivaizduoja.

Beje, Nida šioje mokykloje nėra vienintelė ilgametė pedagogė – turi dar tris taip pat ilgai čia dirbančius kolegas. „Nors kolektyvas keičiasi, ateina jaunų mokytojų, bet yra labai tvirtas bendraminčių branduolys“, – džiaugiasi ji

Skaitykite daugiau ČIA.